fotografia cyfrowa książkaKażde nowonarodzone bobasy są różnorakie, każde jest bezprecedensowe. Rodzice oczekują na nie spośród obszernymi marzeniami, porządkami, stoją u progu nowego życia z dzieckiem u boku. Mam przyjemność spotykać ich w tym bezprzykładnym momencie w życiu, ergo ano bardzo cenię oferować im różne możliwości na moim pólku sesji noworodkowych. Zapraszam do zobaczenia, przed jakim wyborem buduję dopiero co upieczonych rodzicieli. W mojej pinakoteki zdjęć noworodkowych dogonicie co niemiara dopasień, które w tym poście chciałam podzielić na kategorie, aby ułatwić Wam rodzicom zaplanowanie Waszej indywidualnej sesji.

Te najprostsze, gdzie nic nie odgina atencji od dziecka. Formujemy złożonym tłem, ubrankami aż do obejmowania maluszka. Fotografie są faktyczne, pozycje dziecka również. To chyba w najwyższym stopniu ponadczasowy kierunek zdjęć, który pod żadnym pozorem nie wyjdzie spośród mody. W wersji dla dziewczynek kiedy niekiedy nie mogę siebie odmówić drobnej opaseczki, jaka intensyfikuje jej urodę

Jak tak przykucnęłam nad moim aktualnym portfolio, owo mogłabym coraz długo konstytuować kategorie dla tych najść, dawać do myślenia się, które doceniam najbardziej, aliści prawda jest taka, że piękno tkwi w gamy natomiast spośród radością tą różnorodność próbuje, bez ustanku poszukując nowych akcesoriów, tkanin, pojemniczków. Jeszcze moich najświeższych dopasień możecie odszukać TU.

Top