fotografia społecznaSesje dziecięce to moje oczko w głowie. To bajeczne przeczucie trzymać w rękach nowe życie i mieć warunki naznaczyć te cenne najładniejsze momenty.

Na sesję z noworodkiem zapraszam w pierwszych 17 dobach istnienia noworodka. Najważniejszym momentem na dostrzeżenie piękności plus słodyczy waszego maluszka jest okres między 8 i 14 dniem życia. Wtedy także dzieciaczek ma najgłębszy sen, a jego ciałko mieszczący się wciąż bardzo plastyczne, dzięki czemu możliwe jest komponowanie go w kondycjach podobnych , które otrzymał w brzuchu u mamy. Najpiękniejsze zdjęcia powstają na przestrzeni głębokiego snu bobasa. Dlatego też ważne jest ,ażeby w dawkę możliwości mama w mgnieniu oka zdecydowała się na taką sesję. Aktywuję aż do skontaktowania się ze mną jeszcze nim planowanym terminem porodu. To dopuszcza możliwość spokojnego omówienia sesji, Waszych liczeń a moich propozycji.

Sesja noworodkowa odbywa się w moim nastrojowym atelier, które jest porządnie stworzone, nagrzane i nasłonecznione. Najistotniejszym czasem na fotografowanie noworodków jest moment, kiedy są w największym stopniu senne, najedzone i zrelaksowane. Przeważnie nawiązuję sesję około 10.00 rano. Dla waszego maluszka przygotowałam bez liku gadżetów fotograficznych, pokłady cierpliwości i czułości. W dniu sesji noworodkowej nie załatwiam innych sesji, ano żeby być w stanie wygospodarować tyle frazeologizmu, jak bardzo potrzeba.

Sesja może trwać parę godzin (2-4 godz.), gdyż jej przebieg ma miejsce w podyktowany aktywnością Dzidziusia. W sesji przewidziany jest czas na pasienie i uspokojenie, przytulenie natomiast przewinięcie maleństwa. Na sesję proszę o zabranie smoczka dla maluszka, kocyka, pieluszek tetrowych i mleczka. Na położeniu znajduje się przewijak, komfortowa sofa, poduszka do karmienia, do Waszej instrukcji ma miejsce w też sztuka kulinarna i łazienka.

Top