guma arabska fotografiaNoworodkowe fotografie spośród rodzicielami to rzecz obowiązkowy wszelkiej mojej sesji. Wykonuje je niezależnie od przebranego splotu, bo wierzę, że jest to cudowna pamiątka dla dziecka. Ono będzie miało tysiąc najść zanim skończy miesiąc a tych spośród obojgiem rodziców? Niedaleko dobrych wiatrach może kilka. Przygotowując stylizacje aż do dopadnięć rystukalnych wykorzystuję naturaln drewno, rośliny, materiały nawiązujące do tradycji, kojarzące się z pastoralnym istnieniem na wsi. Inspiracje do takich zdjęć dziecięcych sięgam spośród podróży, z wakacji na wsi, zawsze wracam do domu z jakimś vintage gadżetem, jaki bezbłędnie sprawdza się w fotografii bobasków. Najlepszymi reprezentatami tej kategorii są dopasienia na starych deskorolkach, gniazda z naturalnych gałązek, łóżeczka ze starych oddech.

Kwiaty, gadżety, opaski. Owo kategorycznie najszersza kategoria w moim portfolio fotografa dziecięcego. Kocham zdjęcia w kwiatach, koronkowe ubranka, delikatne owijki, całość, co podkreśla autentyczną urodę nowonarodzonych dziewczynek. Sama bywam mamą dwóch chłopców, więc ogromną przyjemność czyni mi dobieranie czułych tkanin, robota igłą ubranek, przebieranie w kwiatach - dla formy od czasu twardych i hałasującyh autek które mam na co doba w domu :) Poniżej parę przykładów zdjęć noworodków w kwiatach.

Jak odczuwacie impulsów na sesje dziecięce mi nie brakuje. W moim studio w Warszawie macierzy natychmiast bardzo pokaźną kolekcję futerek, tkanin, owijek we wszytskich kolorach tęczy słodkich ciasnych ubranek dla małych dziewczyn i ciasnych chłopców. Aliści owo tylko baza do najść.

Top