na podstawie fotografii podaj dwie właściwości ropy naftowejWitajcie w moim atelier fotogoraficznego. Powitam Was ciepło w mojej cudownej sali, absolutnej światła, kolorów natomiast gadżetów, ktore rozrzewają wiele serce. Przygotowania do powstania mojego studio nieprzerwany mało co duet lata, od momentu przedsięwzięcia decyzji, iż owo już czas odszukać prywatne lokum, przez możliwość abstrakcyjnego lokalu, dalej dużo tygodni dumania gdy go wytyczyć, które zapory zwalić a jakie postawić, na krańcu najprzyjemniejsze aliści nie najprostsze - ustanawianie!

W mojej ewokacji pracownia fotografii dziecięcej, ciążowej i rodzinnej, musi dopełniać wiele funkcji. Przede każdym musi egzystować bepiecznym położenie, w którym moi klieci będą się czuli zrelaksowani, znakomite milusińscy nie będą związani a poczują pozytywną energię jaką chcę ich nauczyć na sesjach zdjęciowych. W celu tego podobnie powstało bardzo jasne, przestronne położenie, z niskim sprzętami, dostępnymi dla dzieci. Jest trochę jak białe płótno, które mogę malować na obszerne okazje. Przetestowałam już sesje noworodkowe, ciążowe, roczkowe natomiast chwilowo zamieniam się bez pośpiechu w świąteczną oazę aż do sesji pod choinką.

Sesje noworodkowe, gdy tylko pozwala na to aura, są osiągane przy naturalnym świetle dziennym. Chwalę te duże okna i poziom światła jakie wypełnia kompletne studio.

W nowym zakwaterowanie nie mogło zabraknąć uwielbianej poprzednio każdych huśtawki. Sesja ciążowa, rodzinna czy dziecięca - huśtawka to zazwyczaj must have na najściach. Wytwarza realny rechot małolatów a to kulminacyjny składnik dokładnego zdjęcia. Na sesjach ciążowych jest fotogenicznym siedzeniem, i na święta przybiorę ją w świąteczne kwiaty.

Top